• Ahmet Beyler

Zeynep Casali̇ni̇ ile Ahmet Beyler Evleni̇yor!

Ahmet Beyler’in, ‘"Duvar", “Dokunma Bana”, "Nilüfer", "Unutursun", "Yeter ki", "İmkansız Diyemem", "Yas Uykusu", “Köprüler” gibi şarkıları ile tanınan Zeynep Casalini ile seslendirdiği “Aşk Yayıcam Valla” isimli yeni tekli çalışması, PASAJ&GARAJ Müzik etiketiyle 13 Şubat Salı, Sevgililer Günü’ne 1 kala müzikseverlerin ve sevgililerin beğenisine sunuluyor.

Söz ve müzikleri Ahmet Beyler'e ait, içinde Arabesk, Retro öğeler barındıran parça, Ahmet Beyler’in espirili tarz ve tavrını, bu kez de postmodern bir aşk hikayesi çerçevesinde, birbirlerinden sıkılmış bir çiftin evliliğe uzanan yolculuğunu konu ederek sergiliyor. Teklinin prodüktörlüğünü; uzun yıllardır birçok başarılı sanatçının prodüktörü olan ve bunun yanı sıra ‘Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’ ve ‘Neredesin Firuze’ filmlerinin müziklerinin bestecisi Ender Akay yaptı. Kaydını ise Ömer Taşkın, Kedi Müzik Stüdyolarında gerçekleştirdi. Kayıtlarda Ahmet Beyler ve Zeynep Casalini’ye yaylılarda “İstanbul Strings” ve perküsyonda “Abbas Karacan” eşlik etti.

Evlilik Hazırlık Videosu! Günümüzde büyük bir çılgınlığa dönüşmüş, birbirinin aynısı düğün hazırlıkları ve evlilik ritüelleriyle kafa bulan, “evlilik hazırlık videosu” formatındaki çılgın klip; Altın Portakal ödüllü yönetmen Ali Adnan Özgür tarafından The Green Park Hotel Pendik’te çekildi. İkinci yönetmen Hakan Cigaoğlu, görüntü yönetmeni ise düğün videolarının ünlü ismi Özgür Çankaya. Klip kurgusu, yönetmenin Yapımhane firması tarafından gerçekleştirildi. Düğün fotoğrafları ise moda fotoğrafçısı Melisa Dirik tarafından çekildi. Video klipte Ahmet Beyler’e Melih Selçuk, Ceren Sarp, Lerzan Helvacı, Alp Özbek, Muzaffer Gür, Yiğit Top gibi oyuncular eşlik etti. Ahmet Beyler’in yeni müzikal tarzları keşfettiği, bu tarzlardan esprilerini yansıtmak için faydalandığı bu çalışma; bundan sonra yine her biri birbirinden farklı tarzda çıkacak teklilerin de ilki niteliğinde. 2018 yılında Ahmet Beyler ismini sıklıkla duyacaksınız. Hep söylediğimiz gibi Ahmet Beyler her yerde!


Destekçilerimiz:

Mekan: The Green Park Hotel Pendik Hair Styling: Sabit Akkaya Çiçek: Lunlun Çiçek Styling: Elif Bingöl (Stildanismanligi.com) Gelinlik: Perihan Demirdelen Kıyafetler: Kulis Vintage, Trendyol.com, Tugla.shop.

1 view0 comments

Recent Posts

See All
  • Spotify Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon